Aktualności

Aktualności

News


,, Mamo, tato baw się razem z nami”

05.12.2017

 W dniu 2 grudnia 2017 r. na sali gimnastycznej ZSP w Powidzu odbyła się XXIII edycja zawodów sportowo – rekreacyjnych z cyklu ,, Mamo, tato baw się razem z nami” . Zawody odbywają się raz w roku, w pierwszą sobotę grudnia . W rywalizacji sportowej udział wzięło 30 drużyn , składających się z rodzica i dziecka.


Rekordzistą startującym wielokrotnie w turnieju był Pan Piotr Migdał z synem Oliwierem. Uczestniczył w zawodach po raz 16 , wcześniej tworzył drużynę z córką Patrycją i synem Rafałem.

Za 5 -krotny udział w zawodach wyróżniona została Pani Anna Zawierucha startująca z córką Julitą , Pan Mirosław Lipczyński startujący z synem Oskarem oraz Pani Agnieszka Chmielecka z córką Wiktorią.

Rodzice wraz z dziećmi podczas rozgrywek mieli okazję do wspólnej zabawy i wzajemnego poznania się (w zawodach wygrywała ta drużyna , która była najbardziej zgrana oraz wiedziało o sobie prawie wszystko). Konkurencje sportowe , test wiedzowy oraz pytania na zgodność odpowiedzi, dostarczyły niezapomnianych emocji i dużo śmiechu.
Nad przebiegiem zawodów czuwała komisja w składzie Pani Danuta Kubów, Pani Monika Brzana, Pan Radosław Czapliński, Pan Sławomir Skudzawski oraz uczennice klasy II i III gimnazjum pracujące w sekretariacie zawodów.

Lista laureatów:

W kategorii klasy I – III SP
1. Maja Sobieszczańska z tatą
2. Wiktor Kozłowski z tatą
3. Andżelika Wareńczak z tatą

W kategorii klasy IV – VI
1. Oskar Lipczyński z tatą
2. Milena Piotrowska z tatą
3. Anna Walczak z mamą

W kategorii gimnazjum
1. Jakub Trzmiel z tatą
2. Mieczysław Kuczyński z mamą
3. Julita Zawierucha z mamą

            

« inne aktualności